SVATBY

Nejsme továrna na svatby. 

 

Fotíme maximálně jednu svatbu za víkend, abychom se každému zákazníkovi mohli opravdu věnovat.

Je pro nás důležitý přátelský a osobní přístup.

 

Při fotografování dáváme přednost přirozenosti a nenápadnosti. Nebudeme vás lámat do krkolomných póz, chceme Vás zachytit opravdově a zdokumentovat Váš den takový, jaký je. Budeme o Vás pečovat a postaráme se o příjemnou atmosféru, aby pro Vás focení byla radost, a ne stres.

Základem naší práce je svatební reportáž, realistická i poetická, ale důraz klademe samozřejmě také na portrétní focení.

Často se nás ptáte:

Fotíte vždycky ve dvou?


Ano. Milujeme společnou práci. Dva páry očí, dva různé úhly pohledu. 😊
Jak dlouho s námi na svatbě zůstanete?


Nejradši máme celodenní focení, tedy přibližně 12 hodin. Chceme být u svatby pěkně od začátku, abyste se s námi dobře sžili a cítili se uvolněně a abychom zachytili Váš příběh celý.
Kolik fotek dostaneme?


To vždy záleží na tom, jak dlouho budeme fotit, kolik máte hostů a jak je svatba divoká. 😊 Z celodenního focení obvykle odevzdáváme 400–600 fotek, ale důlěžitější než počet je pro nás kvalita svatební reportáže – abychom opravdu zachytili všechny a všechno.
Vidíte svět barevně, nebo černobíle? 😊


Rozhodně obojí! ❤️ Každé fotce sluší jiná úprava, některé barva, některé černobílá, některou odevzdáváme v obou variantách. Většinu fotek od nás ale dostanete v barvě.
Kam jste za námi ochotní přijet?


Jednoduše kamkoli! 😊
Co všechno obsahují Vaše služby?


Kromě práce nás dvou po celý den obsahují naše služby také předsvatební schůzku, ať už osobní, nebo online. Smlouvu, v níž doladíme všechny podrobnosti. "Předsvatební péči", v rámci níž moc rádi pomůžeme s harmonogramem, případně Vám dáme praktická doporučení týkající se nejen focení a vycházející z našich několikaletých zkušeností se svatbami; rádi také doporučíme kvalitní dodavatele. Možnost zapůjčení polaroidu do svatebního fotokoutku. "Posvatební péči" – pomoc s tiskem fotografií, fotoknih, fotoobrazů a dalších produktů. Webovou galerii pro přátele a rodinu​. Zálohování fotografií po dobu 2 let.
Jak dlouho budeme na své fotky čekat?


​První fotografie od nás dostanete do 2 dnů od svatby, všechny do 6 týdnů, upravené a vyretušované, v digitální podobě ve formátu JPEG.
Nepřijdeme o své fotky?


Nepřijdete, nebojte se – v tomhle směru jsme určitě ještě paranoidnější než Vy. 😊 Fotíme na několik karet současně a zálohujeme, zálohujeme, zálohujeme. Samozřejmě s sebou pro strýčka příhodu vozíme i náhradní techniku.
Objeví se naše fotky někde na internetu?


Můžou se objevit například na našem webu nebo naší facebookové/instagramové stránce. Svatby máme jako svůj koníček, děláme je hlavně pro radost a nedílnou součástí té radosti je možnost, abychom výsledky své práce sdíleli s ostatními. Ale samozřejmě respektujeme, pokud se na nějakých fotkách třeba sami sobě nelíbíte, některý svatebčan si hájí více své soukromí, rodiče si nepřejí zveřejňovat fotky svých ratolestí atd. Pokud se bude jednat o jednotlivé, vybrané fotky, ze zveřejnění je bez problémů vyřadíme.

Cena celodenního fotografování

(2 fotografové, 12 hodin):

 

18 500,-  Kč

doprava do 80 km zdarma

(počítáno z místa našeho bydliště, Prahy 13),

nad tuto vzdálenost 6,- Kč/km

 

Chcete nafotit kratší svatbu?

Kontaktujte nás a my Vám uděláme nacenění na míru. 😊

502_7788.jpg
Aleafoto | fotografové Praha | Prague photographers | logo