502_7788.jpg

"S Alicí a Radkem byla skvělá spolupráce. Oba byli velmi ochotní, naprosto profesionální a společně jsme zažili spoustu srandy. 😀 A bonus k tomu všemu byly ty nejkrásnější fotky, jaký jsme si mohli přát. Nic pro ně nebylo nemožné. Za mě jednička s hvězdičkou, 🥇 vřele doporučuji."

nevěsta Adélka

                      

"Thank you so much,

the photos are wondeful! Was indeed worth the wait. We are very pleased. Now we only need to print and hang on our family's walls.

Again, thank you for all the effort and dedication during the photoshoot day." 

Anna a Elor

izraelští novomanželé

                      

Anna_and_Elor_sample-001.jpg
Eliska_a_Ales-013.jpg

"Thank you, from the bottom of my heart... None of it would have been possible without your generous guidance and attention. You withstood the cold, my lack of preparation and of collaboration of the restaurant staff to make this moment memorable as you too will forever be part of it... God bless you both."

Said, Kanada

(focení žádosti o ruku)                         

V and J-002 maly.jpg

"Alice s Radkem pracují srdcem, protože chtějí

a protože tu práci milují. A to vše je vidět na průběhu focení i na jeho výsledku. Lepší fotografy jsme nemohli vybrat. A to, že svatby fotí dva, je obrovská výhoda. Přeji Vám jen to nejlepší a věřím, že jsme spolu nefotili naposledy."

nevěsta Terezka

"Krásné fotky a skvělé nápady."

ženich Jirka

"Děkujeme mockrát! Fotky jsou krásný! Jste fakt skvělí! :) A hlavně nebýt vás, tak ty fotky tak hezký nejsou, moc nás to bavilo! :) Až tak hezký výsledek jsem nečekala a hlavně tak rychle! :) Ještě jednou moc děkujeme!"

budoucí nevěsta Eliška

(předsvatební focení)                         

Prague engagement-04-bw.jpg

 

"Thank you very much for the special day you created for us. Everything was really fun with you. You are spreading a lot of light and joy and love. You are a charming couple and we have enjoyed working with you.

 

The sample you sent was very beautiful and we loved the pictures very much.

 

Thank you."

Vera a Jakir

izraelští novomanželé

                                   

"Chtěla bych vám touto cestou ještě jednou poděkovat za vaši úžasnou práci, laskavost a nádherné fotky. Přeji vám mnoho tak spokojených zákazníků, jako jsme my. Jsem ráda, že jsem poznala tak úžasné lidičky, kteří svoji práci dělají srdcem. Děkuji ❤️"

maminka nevěsty

Terezka a Jirka-146.jpg

"S Alicí a Radkem byla naprosto skvělá spolupráce. Výborné fotky, příjemné focení, fajn fotografové a skvělá domluva. Díky nim se dalo focení přežít, a to píšu jako někdo, kdo focení nesnáší. Určitě moc doporučuji!"

nevěsta Hanka

"Alice i Radek jsou profesionálové a jejich přístup je úžasný. Celou svatbu jsme o nich v podstatě nevěděli, přesto máme téměř 500 krásných fotek, které jsou zachyceny jako nádherný příběh. Dokonale zapadli mezi svatební hosty a pro nás byli skvěle sehraný pár. Chtěli jsme fotky, které budou přirozené a nikdo nás nebude stylizovat do nepřirozenych poloh, naše zadání splnili na jedničku. Perfektni byla i spolupráce po svatbě, fotky byly dodány v termínu a Alice splnila všechny mé požadavky, a to jich myslím bylo dost – tuhle fotku prosím ještě černobílou, tu barevnou a tady u té jiný rozměr, než mají všechny ostatní. Holky, pokud ještě hledáte svého fotografa, Aleafoto je skvělá volba. Alice a Radku, moc děkujeme, jste úžasní. "

nevěsta Jitka

05_obřad_080.jpg

"Když vás fotí někdo, kdo tomu rozumí, a ještě se při tom vy sami cítíte moc dobře... :-) Ostych jde stranou, stanete se modelkou/modelem, před fotografy z ateliéru Alea foto roztaje i ten největší stydlín."

Michaela Verde Beitlová,

 

"Lepší fotografy jsme si nemohli přát! A lepší fotky také ne. :-) Všichni jsme si to užili a spousta lidí vůbec nevěděla, že je někdo fotí, a nám tak vznikly skvělé momentky! A my jsme se prostě jen chovali přirozeně. :-) Moc děkujeme!"

Anička a Tomáš

                                   

Aleafoto | fotografové Praha | Prague photographers | logo